Uzsākot lietošanu

Ar darba režīma pārslēdzēju (13) izvēlieties vajadzīgo elektroinstrumenta darba režīmu.

  • Lai pārslēgtu darba režīmu, spiediet atbloķēšanas taustiņu (12) un pagrieziet darba režīmu pārslēdzēju (13) vēlamajā pozīcijā, līdz tas dzirdami nofiksējas.

Norāde. Grieziet darba režīma pārslēdzēju vienīgi laikā, kad elektroinstruments nedarbojas! Pretējā gadījumā elektroinstruments var tikt bojāts.

Pārslēdzēja stāvoklis, veicot Triecienurbšanu betonā vai akmenī

Pārslēdzēja stāvoklis, veicot urbšanu bez triecieniem kokā, metālā, keramikā un plastmasā, kā arī skrūvēšanu

Ar griešanās virziena pārslēdzēju (8) var mainīt elektroinstrumenta griešanās virzienu. Taču tas nav iespējams, ja ir nospiests ieslēdzējs (10).

  • Pārvietojiet griešanās virziena pārslēdzēju (8) vienīgi laikā, kad elektroinstruments nedarbojas.

Veicot triecienurbšanu un urbšanu, vienmēr izvēlieties griešanās virzienu pa labi.

  • Griešanās virziens pa labi: veidojot urbumus un ieskrūvējot skrūves, pārvietojiet griešanās virziena pārslēdzēju (8) līdz galam pa kreisi.
  • Griešanās virziens pa kreisi: atskrūvējot vai izskrūvējot (noskrūvējot) skrūves un uzgriežņus, pārvietojiet griešanās virziena pārslēdzēju (8) līdz galam pa labi.

Norāde: Ja griešanās virziena pārslēdzējs atrodas vidus pozīcijā, ieslēdzējs/izslēdzējs ir bloķēts.

  • Lai ieslēgtu elektroinstrumentu, nospiediet ieslēdzēju (10).

LED gaismas avots (14) iedegas, daļēji vai pilnīgi nospiežot ieslēdzēju (10), un apgaismo apstrādes vietu nepietiekoša apgaismojuma apstākļos.

  • Lai elektroinstrumentu izslēgtu, atlaidiet ieslēdzēju (10).

Pie zemas temperatūras instruments sasniedz pilnu triecienu jaudu tikai pēc zināma laika.

Ieslēgta elektroinstrumenta griešanās ātrumu / triecienu biežumu var bezpakāpju veidā regulēt, mainot spiedienu uz ieslēdzēja (10) taustiņu.

Viegls spiediens uz ieslēdzēja (10) taustiņu atbilst nelielam griešanās ātrumam / triecienu biežumam. Pieaugot spiedienam uz ieslēdzēja taustiņu, pieaug arī griešanās ātrums / trie‌cienu biežums.